RUST WEDERGEKEERD IN LOPIK

Een speciale politie-eenheid van het nationale corps crisisbestrijding laat met groot plezier weten aan de burgemeester en inwoners van de gemeente Lopik en hun verre omstreken… dat de ramen en deuren weer open kunnen. Want na een geraffineerde ontsnapping van de bende van 5 lichte schoffies is weliswaar de kluis gekraakt en de kostbare inhoud volledig geconsumeerd… maar de boefjes konden in hun kraag gevat worden en zijn nu separaat geĆ«vacueerd naar geheime bestemmingen. Alarmfase rood is niet meer van kracht. Iedereen bedankt voor het mogelijk maken van deze fantastische, spannende en liefdevolle eindafrekening! Wij wensen u en alle burgers van Lopik een geweldige vakantie en mocht u toch nog vragen hebben kunt u contact opnemen met 06-22466582.

Alle bewijsstukken binnen zo snel mogelijk publiekelijk gemaakt