Thijs van Straalen onderscheiden met een lintje van de koning!

IMG-20160426-WA0000

 

Had hij vorig jaar nog de hand in de onderscheiding van Hans Offermans, nu was Thijs zelf aan de beurt! Als we ooit een duizendpoot hebben gekend die het netwerken tot kunst verheven heeft, dan is het wel ‘onze’  Thijs van Straalen ! Overal waar hij zijn vrijwilligers werk verricht, zijn mensen graag bereidt om de extra mile te gaan voor Thijs, Je denkt dat je Thijs matst, maar het is nooit voor hemzelf… Het is altijd in het belang van de groep waarvoor hij zich inzet. Vol trots kunnen we zeggen dat Thijs zich ook al tentallen jaren inzet,  om met ons en vooral voor ons, het beste te bereiken met onze dierbare Scoutinggroep: Scouting Utrecht Oost!

Namens de hele groepering van leden en oud – leden en stafleden danken wij Thijs voor zijn onvermoeibare inzet! Deze dank geldt natuurlijk ook voor zijn vrouw Ineke die hem al die tijd heeft moeten missen voor al zijn tijd bij SUO !

1000x Dank namens SUO

Martijn en John, groepsvoorzitters van SUO.