Welpen in het Bos

Afgelopen week hebben we met de Welpen lekker in het bos gespeeld. De superscouts, commondo’s en boeren waren niet bij te houden in hun jacht naar de vlag van het andere team. Later vlogen de gekleurde balletjes je om de oren tijdens een klein afsluitend spelletje op het grote veld. Kortom, zeer geslaagd. Daar gaan we vaker afspreken met de Welpen! De foto’s staan snel op de Welpensite.

Gelukkig staat er in November en December nog meer actiefs op het programma.  Dan proberen we ook de “gewone Welpen” data nog eens te veranderen in actieve programma’s. Wij hebben er zin in!

De Welpenstaf

Za. 30/11 Sinterklaas 13:30-15:00
zo. 1/12 Geen welpen
Zo. 8/12 gewoon welpen + oudermiddag (na de Welpen)
Zo. 15/12 gewoon welpen
Za. 21/12 Kerst
Zo. 22/12 Geen Welpen
Zo. 29/12 Geen welpen
Za. 4/1 – Zo. 5-1 Inlopertje en nieuwjaarsreceptie